Jemi mënyra më e mire për të sjellë elegancë në event.

Çfarëdo detaji që kërkon festa juaj ne e ideojmë dhe punojmë me finesë.

Ftesa

Konfeti

Ditëlindje

Dhurata

Ju duhet ndihmë?
Na kontaktoni për më shumë informacion mbi produktet, modelet dhe shërbimin që ofron konfeti.al

Mos hezitoni të na shkruani!

Çdo informacion mbi detajimin, porosinë dhe rezervimet e produkteve.

Instagrami Jonë

Konfete e thjeshte dhe e bukur e punuar nga ne.
Porosit ne +355692388021

_________
#konfeta #konfetadasme #konfetti #ideas #porosittani #konfetafejese #konfetaperditelindje
...

Arusha unicorn ne dy madhesi.
Porosit ne +355692388021

_________
#arusha #arushapellushi #ideas #art
...

Kupole me trendafil te balsamosur.
Porosit ne +355692388021

____________
#wedding #ideas #weddingday #lule#kupolmelule
...

Detajet jane ato qe i japin bukuri fejeses dhe dasmes suaj 💍👩‍❤️‍👨. Porosit ne +355692388021 ...

Arush unicorn ne dy madhesi. Porosit tani ne +355692388021 ...

Kupole me tre trendafila te balsamosur. Porosit tani ne +355692388021 ...

Konfete Baby Boy.
Mund te personalizohet sipas kerkesave.
konfeti.al eshte prane jush !
Porosit tani: +355 692388021
__________
#konfetaperditelindje #konfetadasme #wedding #art #konfetti #bomboniere #weddingdecor #weddingday #weddingdesign #idea
...

Lule ne forme arushi
Porosit tani: +355 692388021
__________
#lule #lulenatyrale #porosittani
#wedding #art #weddingdecor #weddingday #weddingdesign #idea
...

Kupola Me Nje Trendafil blu te balcamosur.
Porosit tani: +355 692388021
__________
#wedding #art #weddingdecor #weddingday #weddingdesign #idea #kupolamelule
#luletebalcamosura
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.